קואצ'ינג תזונתי

קאוצ'ינג תזונתי – הגוף מגיע לאיזון

מתקשים לנהל את התפריט התזונתי האישי או המשפחתי? נמאס לכם לחוש עייפים וכבדים? לא מצליחים לרדת במשקל? 
 ובכן, אם עניתם לפחות על אחת השאלות בחיוב, תהליך אימון תזונתי הוא התשובה עבורכם – בין אם מדובר באימון אישי ובין אם מדובר באימון משפחתי, למטרת הקניית הרגלי תזונה נכונים כבר מגיל צעיר.

תהליך אימון תזונתי נמשך בממוצע בין 6-8 מפגשים כאשר הדגש הוא על התקדמות הדרגתית, באופן אינדיבידואלי, שלב אחרי שלב. 

במפגש הראשון נתחיל בהכרות, אפיון צרכים והגדרת מטרות. חשוב לי לשמוע מכם על המצב הבריאותי, כולל סקירה ואבחון של בדיקות דם; על סדר היום שלכם; על התפריט התזונתי היומי; ועל הרגלי האכילה. 

מעבר לכך, נדבר על הקשיים העיקריים איתם אתם מתמודדים בקשר לתזונה – האם זה חוסר הזמן להקדיש לצרכי בישול, סדר יום תובעני המאופיין בארוחות חטופות ובהתקפי זלילה, קושי לעמוד בפיתויים במהלך קניות, צריכה גבוהה של מזונות עתירי שומן וכדומה.

אימון תזונתי מוביל לשינוי התנהגותי.
במפגשים הבאים, באמצעות יומן תזונתי שתנהלו, נעקוב אחר יישום ההרגלים הנרכשים, נפחית כמויות, נשתמש בתחליפים ונבנה דפוסי התנהגות חדשים, אשר ינהלו עבורכם את התזונה היומית בצורה נכונה.

למעוניינים בליווי קרוב יותר – התהליך כולל גם הגעה לבית המתאמן ובחינת המצרכים במקרר, עריכה משותפת של קניות בסופר והדרכת בישול.

את האימון המשפחתי ניתן לבצע בשני אופנים: אימון מול ההורים (או רק מול אחד מהם) או כתהליך כולל, המערב את כל בני הבית. 

במסגרת אימון תזונתי משפחתי, נבחן את ההעדפות התזונתיות של כל בני המשפחה, נבנה תפריט אחד שייתן מענה לדרישות של כולם, וכן, תקבלו רעיונות לשדרוג הארוחה המשפחתית כחוויה מגבשת, בה גם הילדים לוקחים חלק פעיל. 

אימון מבוסס ידע
להשקפתי, תהליך של קאוצ'ינג תזונתי הוא תהליך של למידה. במהלכו, אני חושפת את המתאמנים שלי למגוון אפשרויות תזונה ומתכונים בהתאם לטעמם, לרבות הסברים על נחיצות רכיבי המזון השונים ועל השילובים הנכונים שמביאים לתחושת שובע נעימה ורוגע. 

כשאנשים מצטיידים במבחר טיפים ופתרונות המקלים עליהם להתמודד עם חשקים ומסייעים להם להפחית את כמויות האכילה, המוטיבציה ליישם את הדרך החדשה מתחזקת וההתמדה הופכת קלה יותר.

לקבלת פרטים נוספים ולתאום פגישת הכרות:
ז'אנה טבקול, הרבליסתית ומאמנת לתזונה
נייד: 050-5515999
אימייל: info@zhanna-y.com