סיור בסופר

ליווי אישי בסופר – עורכים קניה בריאה

החלטתם לצרוך תזונה בריאה יותר, אך ברגע שאתם נכנסים לסופר, שפע המוצרים, הפיתויים, הצבעים והריחות מבלבלים אתכם? לא בטוחים איזה מוצר נחשב בריא יותר ואיזה רכיב עדיף על פני האחר?

ובכן, שירות מיוחד שאני מציעה כולל ליווי אישי בסופר בעת ביצוע הקניות. 
מטרת הסיור המשותף: לאפשר לכם לבצע קניות חכמות לפי טעמכם, תוך שימת דגש על מוצרים בעלי ערכים תזונתיים גבוהים ובהתאם לתקציב נתון.

הרעיון שאני מאמינה בו, הוא שכדי לאכול בריא, לא חייבים לצרוך חומרי גלם מיוחדים, אלא להשתמש בתבונה במוצרים הפשוטים שנמצאים בכל סופר.

למלא את העגלה בבריאות ולחסוך בכסף
ההחלטה על ניהול אורח חיים בריא צריכה להיות מיושמת כבר בשלב הקניה – השלב המכריע בו אנחנו בוחרים את המזון אשר נכנס אלינו הביתה ויחד עימו נרכשים ההרגלים היומיומיים. 

אז, איך עושים זאת? ובכן, הסיור מתבצע רק לאחר שנדון בסדר יומכם, בהעדפות התזונתיות ובהרגלים אותם אתם רוצים לשנות. 

במהלכו, אסביר לכם את משמעות התוויות המצוינות על גב המוצרים, אדריך אתכם לגבי חשיבות מיקום כל רכיב ברשימה ואציע לכם פתרונות חלופיים לבישול בריא ולשילובים נכונים בין מוצרים ואבות מזון. כך, לא רק תשיגו קניה יעילה ומושכלת אלא גם זולה יותר.

מבשלים עם הרבה צבעי מאכל? הילדים אוהבים גלידה ומתקשים לוותר עליה? בסיור אראה לכם כיצד אפשר להמשיך לאכול את הדברים האהובים אך עם שינויים קטנים – בחשיבה ובצריכה -שהופכים אותם למזיקים פחות ואיכותיים יותר.

לקבלת פרטים נוספים,
ז'אנה טבקול, הרבליסתית, מרצה ומאמנת לתזונה
נייד: 050-5515-999
מייל: info@zhanna-y.com