מכתבי תודה

1.אולגה פבלובה:

"כמו כל שנה, איך שמגיע החורף, הילדים מתחילים להדביק אחד את השני במחלות. בחורף האחרון, כבר באותו היום בו הבת האמצעית שלי החלה להשתעל בצורה קשה, קיבלתי מז'אנה סירופ טבעי וסירופ נוסף לחיזוק המערכת החיסונית. התפלאתי, אבל הילדה ישנה כל הלילה ללא שיעול. המשכתי בטיפול כפי שז'אנה הנחתה אותי והחורף, לשמחתנו, עבר עלינו בצורה קלה".

 2.גולדה ביזירוב:

"בכל פעם שאני מדברת עם ז'אנה, מתרחש מהפך בחיים שלי. פניתי אליה בתחום הקוסמטיקה, כששום דבר לא עזר לי. הפתרון שהיא נתנה לי שיפר את המראה והתחושה הפנימית. היא יודעת לשאול את השאלות הנכונות ולאבחן במדויק את שורש הבעיה. משאלה לשאלה, גם אני מתחילה לקשור בין הדברים ולהבין יותר מה קורה בגוף שלי. לא היתה פעם אחת שלא היה לה מענה מקצועי בשבילי". 

3.דניאלה יפרח:

"כבר מהפגישה הראשונה עם ז'אנה, הבנתי שיש לי עסק עם אדם מקצועי ביותר, בעל ידע רב וגישה חיובית לחיים. היא הדוגמה המושלמת לאורח חיים בריא וזו אחת הסיבות בגינן, כדאי לפנות אליה. אני מתייעצת איתה לגבי תזונה נכונה ובישול בריא, וכסבתא לנכדים, אני שואלת גם בנושא תזונת תינוקות. היא תמיד נותנת עצות טובות ואינסוף מתכונים פשוטים ומעניינים להכנה".

4.ורוניקה דרוזדובה:

"הגעתי לביקור בישראל וחליתי בפעם הראשונה בחיי בדלקת בדרכי השתן. לא היה לי מושג מה לעשות, אז התקשרתי לז'אנה, חברתי לאוניברסיטה באוקראינה. כבר באותו יום התחלתי טיפול באמצעות תמצית צמחים ותוך יומיים הרגשתי הקלה. לאחר מכן, המשכתי עם ההנחיות ככל שנדרש, עד ההחלמה המלאה. תודה רבה ז'אנה, הצלת אותי ואת חופשתי".

5.קרינה יגייבה:

"כשהופיעה לי פריחה של פצעים על הפנים, לא ידעתי מה לעשות. בכל זאת, אני כבר מעל גיל 40… ופצעי בגרות לא אמורים להטריד אותי בשלב זה בחיי. פניתי לז'אנה שאיבחנה זאת כאלרגיה וטיפלה בי בהדרגה באמצעות תמצית צמחים. תוך שבועיים שלושה, פצעים כבר החלו להיעלם.
בנוסף, סבלתי זמן רב משיעול טורדני ולאחר שטופלתי בכמה סירופים שלא נתנו מענה, ז'אנה זיהתה את מקור הבעיה ונתנה לי תמציות צמחים מתאימות. 
לשמחתי, השיעול הלך ופחת. מאז, אנחנו בקשר הדוק, בכל בעיה בריאותית שיש לי, אני יודעת למי לפנות. תודה ז'אנה, על יחס חם ומקצועיות".

6. אירינה ליסין:

"סבלתי מפיגמנטציה בפנים וזה הפריע לי מאוד. ז'אנה הציעה לי תוספי מזון וקרם הבהרה טבעי. התוצאה היתה מפתיעה. חודש וחצי ליסין:והכתם התבהר, כמעט בלתי נראה. מאז, אני ממשיכה עם ההמלצות של ז'אנה ומצליחה לשמור על בריאות העור שלי".

7.נטשה…:

"כמעט שנה סבלתי מפצעים בגב ובחזה, עד כדי שהתביישתי לחשוף את הגב. ז'אנה ידעה לשאול שאלות מאד מדויקות, שפגעה בול בכל התופעות שהיו לי. הרגשתי כאילו היא חיה אצלי בבית ויודעת הכל עלי. זה נשמע לי לא הגיוני, אבל לאחר הטיפול, הבחנתי בשינוי. 
פצעים חדשים כבר לא הופיעו, ולאחר מספר שבועות, פצעים החלו להיעלם בהדרגה. לאחר חודשיים הסתדרו דברים נוספים, כמו הפחתה בנשירת השיער, חיזוק המערכת החיסונית וגם נדודי שינה שהיו מדי פעם חלפו. יש לי מצב רוח מעולה, אני יודעת למי לפנות בפעם הבאה כשאצטרך. תודה, ז'אנה".

8.עדנה יהודאי:

"אל ז'אנה פניתי במטרה שתעזור לי להתמודד עם בעיות שינה קשות וכאבי שרירים שהקשו עלי להירדם. לפני הכל, פגשתי אישה אינטליגנטית, ובמיוחד בעלת אינטליגנציה רגשית מדהימה. הרגשתי שאני בידיים טובות. 
בעזרת הטיפול והעצות שלה, הפכתי יותר ערנית ונמרצת במהלך שעות היום וכן, מרוכזת יותר בעבודתי. בעקבותיי, כל בני משפחתי מתייעצים ומטופלים אצל ז'אנה והיום היא בהחלט נחשבת לרופאת המשפחה היעילה והטובה ביותר שלנו. אני מודה לך אישה יקרה".

9.ליאור ברווברמן:

"בזכות העצות של ז'אנה, אני ישן טוב בלילה, מעכל את האוכל בצורה טובה יותר ומרגיש נפלא. הכרתי אותה דרך המלצה של חברה טובה ומאז, פעם בשבועיים אני עושה את הדרך מחדרה לאשקלון, כדי להתייעץ וליהנות מהידע הרב והמועיל שלה. היתי מגיע גם ללונדון הרחוקה, אם היה צריך, כדי שתייעץ לי על טיפול מתאים – שמתובל בידע מקצועי רב ובנשמה הענקית שלה".

10.ולנטינה דוידובה:

"לז'אנה אפשר לפנות בכל שאלה בריאותית מטרידה, כי תמיד יש לה זמן לדבר ולהקשיב. היא אכפתית מאוד, נעימת הליכות ובעיקר – מקצועית, תמיד יש לה תשובות. אין הרבה אנשים עם לב רחב כמו שלה ועם עצות נכונות ומועילות".

11.אניה ברסקי:

"אני ובתי הקטנה מטופלות אצל ז'אנה, בעיקר בשל שיעול בעונת החורף, אבל לא משנה מה הסיבה בגללה אנחנו מגיעות אליה, הבעיה נפתרת בקלות. היא יודעת לאתר את הגורם האמיתי לבעיה ולטפל בו באמצעות הנחיות תזונה, תוספי מזון ותמציות צמחים. אנחנו מאוד מרוצות".

12.לבוב זילבר:

"לאחר 15 שנה של הכרות, אני יכולה להעיד כי ז'אנה היא אדם עמוק מחשבה, אחראי ומקצועי – מוכנה לסייע ולתמוך בכל סיטואציה – במילים ובמעשים. בכל שאלה, אני יכולה לסמוך על המקצועיות והאכפתיות שלה. שמחה מאוד שהחיים הפגישו בינינו". 

13.ז'ניה מנדלמן:

"בכל פעם כשחליתי – בין אם בשפעת ובין אם בהרפס – ופניתי לרופאים, הם טיפלו בסימפטומים ולא בגורם. לכן, המחלות לא נעלמו לחלוטין.
כשהגעתי לז'אנה, היא הלכה בכיוון הפוך, איתרה את שורש הבעיה וטיפלה בו באמצעים טבעיים. אני סומכת עליה בעיניים עצומות, כל מה שהיא נותנת, אני לוקחת. היום, אני יותר נמרצת וחולה רק לעיתים רחוקות מאוד".

14.ולנטינה הלפרין:

"היו הרבה בעיות בריאותיות שהיתי צריכה לטפל בהן, וכשהגעתי לז'אנה קיבלתי מענה לכל אחת: כאבים בצד ימין של הגוף ותחושת כובד, אדמומיות בעור, פצעים וגירודים. לאחר האבחנה המדויקת של ז'אנה, קיבלתי הנחיות לטפל קודם לכל בכבד, וזאת על ידי תזונה נכונה ושימוש בתמציות צמחים. 
כעבור כחודש, האדמומיות עברה, הצבע חזר לפנים, נעשיתי רעננה, הרגשתי הקלה בבטן ושיפור במצב הבריאותי הכללי. כשהגעתי לרופאת המשפחה שלי, היא שאלה מה אני עושה ואיך הצלחתי לפתור את הבעיות…" 

15.דן דיזר:

"הפניתי לז'אנה חברה שלי מצ'כיה שבאה לביקור בארץ. החברה סבלה מדלקת בדרכי השתן והעדיפה טיפול טבעי על פני אנטיביוטיקה. עם תמציות הצמחים שז'אנה נתנה לה, הטיפול עבד מהר והיא היתה מרוצה. כל כך מרוצה, שלפני חזרתה לצ'כיה, קנתה עוד כמה תמציות, לכשתגיע הפעם הבאה. עכשיו, לז'אנה לקוחות גם בצ'כיה".

16. איריס חן:

"אני מודה לז'אנה, על כל הידע והפתרונות שהיא נותנת לי ולמשפחה שלי – כל פעם בתחום בריאותי אחר – החל מחיזוק הגוף ועד טיפול בבעיות שונות שצצות.
ז'אנה היא מלאה בידע ובניסיון ויכולה לאבחן את הבעיה ואת הטיפול בה במהירות רבה.
המוצרים שקניתי ממנה איכותיים ותמיד זולים יותר ממקומות אחרים.
היא תמיד קולעת בול וידעת מה להתאים – וזה ממש נדיר.
בכל שיחה איתה אני לומדת משהו חדש. היא מפגינה סבלנות ומקצועיות, רואים שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה. זו הרגשה נהדרת, לדעת שאני בידיים טובות!"