אודותיי

לחיות טוב יותר, לחיות בריא יותר 

אוכל הוא אחת ההנאות החיים הגדולות בחיים, ועל כך יסכימו אנשים רבים. אבל, אני רואה באוכל הרבה יותר – אני מאמינה שתזונה בריאה היא דרך חיים שאנחנו בוחרים בה, על מנת להרגיש טוב עם עצמנו, פיזית ונפשית. 

דרך החיים הזו לא תמיד היתה דרכי. על אף שגדלתי במשפחה של רופאים, בצל עצי תות ופטל בחצר ועם צריכה רבה של מזון מן הטבע, בבגרותי אורח החיים הזה קיבל תפנית.

היו תקופות שניזונתי מלא מעט ג'אנקפוד, מזון תעשייתי מעובד, שגרם לי להרגשה כללית ירודה. 

לפני 17 שנים החלטתי שמגיע לי אחרת. עברת.י עם הגוף עבודה עצמית לא פשוטה, רכשתי ידע רב בתזונה ובפיזיולוגיה, התמחיתי בשיטת קינגסטון קליניק על פי שרה חמו, למדתי מורפופסיכולוגיה, למדתי על מגוון מוצרים טבעיים ותוספי מזון והתחלתי ליישם דפוסים חדשים של אכילה, לי ולבני ביתי.

בא לך פיצה? הכל ענין של מינונים..
אני מאמינה שללא מידע, קשה יותר לעשות שינוי. כשאדם מבין איך מרכיבים תזונתיים שונים משפיעים על גופו ואיך ניתן לשלב אותם בתפריט היומי, כך שגם יהיה לו טעים – הוא הרבה יותר נלהב לנסות, לגוון ולהיחשף לתזונה חדשה. 

במהלך המפגשים שלי עם מתאמנים או עם משתתפים בהדרכות ובהרצאות, אני מציעה מגוון רחב של טיפים, תחליפים ורעיונות, שמאפשרים לצרוך תזונה נכונה ומשביעה בהתחשב בסדר יום תובעני, אשר משותף לרבים מאיתנו.

מטבע שגרת החיים, האכילה שלנו נובעת פעמים רבות ממקורות רגשיים הקשורים במצבי רוח, בדאגות ובמתחים. לכן, חשוב לי במהלך האימון האישי להבין את התקופה בה האדם נמצא, על מנת לאפשר לגוף, בימים בהם מורגש לחץ מיוחד, את הגמישות הנדרשת להתמודדות עם המעסה הרגשית. 

וכן, זה בסדר ליהנות מאוכל משובח במסעדה או מקינוח מיוחד באירוע, כל עוד זה נעשה מתוך מודעות ושליטה, במינון נכון ובתדירות נמוכה. 

אני תמיד מדגישה ששינוי לא מתרחש ביום אחד. שינוי מקיף כמו שינוי תזונתי – חשוב שיתבצע בהדרגתיות, תוך השבת הגוף לאיזון – כל אחד לפי מצבו הבריאותי, צרכיו וטעמיו. 

עצם זה שמחליטים להתחיל דרך חדשה, זו כבר סיבה להרגיש גאים, אופטימיים ומרוצים.

מזמינה אתכם ללמוד בהנאה הרגלי תזונה נכונה,
ז'אנה טבקול, הרבליסתית ומאמנת לתזונה
נייד: 050-5515999
אימייל: info@zhanna-y.com
משרד: 08-6738-768